Teknoloji

PUBG: BATTLEGROUNDS 28.1 Güncellemesi Takım Tırmanışı Özelliği, Elektrikli Araç ve Çok Daha Fazlasını Getiriyor!

KRAFTON bugün itibariyle PUBG: SAVAŞ ALANLARI Yeni güncellemesini yayınladı. Güncelleme 28.1, oyuna bir elektrikli araç ekleyerek yeni harita Rondo’yu daha da genişletiyor ve aynı zamanda takım tırmanma özelliğini ve diğer genel oynanış iyileştirmelerini de içeriyor.

Rondo: Tanışıyorum PUBG: SAVAŞ ALANLARIİlk Elektrikli Araç

PUBG: SAVAŞ ALANLARIBu güncellemeyle oyuna en yeni harita Rondo ekleniyor. pikobüs Bu özelliği sayesinde oyunculara elektrikli araç kullanma keyfini yaşatıyor. Geleneksel araçların aksine bu otobüs aküyle çalışıyor ve şarj istasyonunda şarj edilmesi gerekiyor.

Oynanış Güncellemeleri: Zıplama, Grup Tırmanışı ve Daha Fazlası

Takım tırmanışı, oyunculara takım arkadaşlarını daha yüksek noktalara kaldırma ve hatta çekme fırsatı vererek oyuncuların işbirliği yapmasına ve engelleri birlikte aşmasına olanak tanıyacak. Bu güncellemeyle birlikte atlama mekaniğine araçların üzerinden atlama yeteneği geliyor; Bu sayede yeni stratejiler geliştirebilir ve oyunda daha dinamik hareket edebilirsiniz.

Pazar İyileştirmeleri: Yeni Ürünler ve Düzenlemeler

Bu güncellemeyle oyuncular Rondo Markets’ten iki ek sağlık öğesi satın alabilecekler: İlk Yardım Çantası ve Güç İçeceği. Ayrıca Silah Mağazası da bir dönüşüm geçirerek Vector’a veda ederken, QBZ, AKM ve M249 gibi birçok yeni silaha da merhaba dedi.

Alet Kemeri ve Silah Düzenlemelerine Veda

Oyuncu geri bildirimlerine yanıt olarak Alet Kemerinin önümüzdeki Mart güncellemesinde kaldırılması planlanıyor. Ayrıca daha stabil bir oyun deneyimi için JS9 ve pompalı tüfek gibi silahlara da çeşitli ayarlamalar yapıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu