Haber

DP’li Enginyurt, partisinin etkinliğinde İbrahim Tatlıses’i hedef aldı! kavgada bile söylenmemesi gereken sözler

Ünlü sanatçılar ibrahim tatlıses Türkiye’nin Şanlıurfa’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile sahne almasının yansımaları devam ediyor. Muhalefetten Şanlıurfa’daki açılış törenine ilişkin açıklamalar gelmeye devam ediyor.

“İLKOKULDAN KURTULDUNUZ”

Demokrat Parti üyesi Cemal Enginyurt, kısa süre önce yaptığı konuşmada ibrahim tatlıses Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yürüttüğü diyaloğa ilişkin çok sert açıklamalarda bulundu. Enginyurt Tatlıses’i hedef alan ifadesinde, “Erkek olsaydın ortaokulu bitirirdin. İlkokuldan kaçtın, okumadın” dedi. söz konusu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa’da düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Teröre karşı mücadele beyanında bulunan Erdoğan’ın konuşmasının sonunda İbrahim Tatlıses de sahne aldı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ BİZE YETER”

Mikrofonu alıp hemşerilerine seslenen Tatlıses, “Cumhurbaşkanımız bize yeter, gerisi te go ti çı goti. O sadece benim şarkı sözlerimi söyledi. Çok mutluyum. Sizi çok seviyorum. Başkanım için buradayım. Beni davet etti. Son nefesime kadar Cumhurbaşkanımızın yanındayım. Allah hepinizden razı olsun.” olsun” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu