Yaşam

Cenazenin Maceraları film ekibi yemekte buluştu

Mezarın Maceraları filminin çekimleri tamamlandı. Oyuncular yemekte bir araya gelerek setin bitişini kutladılar.

Birlik ve beraberliğin çocukların eşsiz dünyasında anlatıldığı “Defin Maceraları” filminin çekimleri tamamlandı. Jemiyet Arnavutköy’de birbirine giren grup, neşe ve kahkaha dolu bir gece geçirdi. Hep birlikte kamera karşısına geçen grup, basının sorularını yanıtladı. Şakaların havada uçuştuğu röportajda ilk konuşanlar 3 ay önce dünya evine giren Orçun Kaptan ve Damla Cercisoğlu çifti oldu. “Birbirimizi 15 yıldır tanıyoruz, birçok aynı proje için tanıştık ve o hep direkten döndü. Bu film bir nimetti. Biz de karı koca oynadık, bu iyi şans” dedi. .

Mezarın Maceraları filminin başrol oyuncusu Muharrem Türkseven“Çok güzel bir film çektik. Tatlı bir filmdi. O kadar keyifliydi ki sadece çocuklar değil büyükler de izleyebilirdi” dedi.

Üretici Hakan Alım ve eşi Tuğba Tuna Bilgin “Alışılmadık bir film yaptık. Her şey çok güzeldi, ekip, kadro, kostümler, sanat çok iyiydi. Uzun bir hazırlık süreci geçirdik. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceledik. Bu çabamız da bize yansıdı. sette ve en önemlisi çocukların çocukları.” enerjisi filme aktarıldı. Şimdi seyircilere hayırlı olsun diyelim” dedi.

Yapımcılığını No23 Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Ahmet Toklu’nun üstlendiği Gümüş’ün Maceraları filminin senaryosunu Deniz Tuncay yazdı.

Cenazenin Serüvenleri sinemasında birçok başarılı projeye imza atan çocuk oyuncu Buyruk Ali Doğrul başrolde yer alırken, Muharrem Türkseven, Damla Cercisoğlu, Orçun Kaptan, Güzin Usta, Tahsin Yıldırım, Eymen Serhat Kılıç, Kayra Orta, Said Ege. Oyuncuya Yıldırım, Yiğit Toprak Ateş, Ali Eren Altunkara, Adar Altunkara, Bulut Uysal, Asaf Baydar, Ebru Sarıtaş, Semin Özge Gül, Ömer Doğan, Turgut Çalhan, Ahmet Nuri Erkent, Selinda Işık Keküllüoğlu eşlik ediyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu