Haber

Akhisar Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi’ne 9 tesisi ücretsiz olarak tahsis etti.

Akhisarbelediye, toplumsal eğitim ve spor Alanlarına erişimi kolaylaştırmak ve geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kapsamda Akhisar Belediyesi, aralarında spor alanları ve kurs merkezlerinin de bulunduğu 9 belediye tesisini Akhisar Halk Eğitim Merkezi’ne ücretsiz olarak tahsis etti.

Akhisar Belediyesi, vatandaşların hizmetlere kolayca ulaşabilmesi için kamu kurumlarının taleplerini karşılamaya devam ediyor. Devlet kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmalarını sürdüren Akhisar Belediyesi, Akhisar Halk Eğitim Merkezi’nden gelen eğitim ve spor taleplerine sessiz kalmadı. Akhisar Belediyesi, aralarında spor alanları ve kurs merkezlerinin de bulunduğu 9 belediye tesisini Akhisar Halk Eğitim Merkezi’ne ücretsiz olarak tahsis etti.

“TÜM KURUMLARLA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Tüm kamu kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Devlet kurumlarının taleplerini karşılamak ve topluma hizmeti en etkin şekilde sunmak hedefiyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm kamu kurumlarıyla iş birliği içinde çalışmaya devam ediyoruz.Bu kapsamda “Akhisar Halk Eğitim Merkezi’nin talepleri doğrultusunda 9 tesisimizi Halk Eğitim Merkezi’ne ücretsiz olarak tahsis ettik. Halkımızı eğitim ve sporla tanıştırmak ve teşvik etmek. Halkımızın hizmetlerimizden faydalanması için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

TOPLAM 9 TESİS TAHSİS EDİLDİ

Başkan Dutlulu, kırsal mahallelerdeki Kayalıoğlu, Zeytinliova ve Beyoba hizmet binalarının yanı sıra merkezde İlhan Ayverdi Mahalle Konağı ve Efendi Düğün Salonu ile giyim ve el sanatları kursları için Kovalık Tarlası, Karabulut Tarlası, Emin Ali Otal ve Merkezde Efendi Düğün Salonu tahsis ettiklerini belirtti. Futbol sahaları için F.Bahçe Sahası. Kayalıoğlu, Futbol Sahalarını vatandaşların faydalanması için Halk Eğitim Merkezi’ne tahsis ettiklerini söyledi.

Kaynak: ANKA / Spor

habersalpazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu