Teknoloji

Viking Temalı Mobil Strateji Oyunu “Viking Rise” Duyuruldu

Lords Mobile ve Castle Clash gibi oyunlarla mobil oyun dünyasında ses getirmek IGG, Viking temalı yeni oyun Viking Yükselişi ilan edildi. Oyuncuları bir Viking liderine dönüştüren oyun, diğer savaş strateji oyunlarından farklı olarak gelişmiş bir kentleşme ve simülasyon sistemi sunuyor.

Farklı oynanış ve sinematik grafikler sunan Viking Rise’da, Midgard’da kendi topluluğumuzu oluşturmak ve diğer oyunculara karşı savaşıyoruz. Midgard’ı keşfederken avlanarak ve savaşarak topluluğumuzu geliştiriyoruz ve diğer oyuncularla ittifaklar kurarak savaşlara dahil oluyoruz.

İskandinav kültüründen tanıdık isimler:

İskandinav kültüründe tanıdık Viking Rise birçok efsanevi kahraman konut konut. Bu kahramanları kendi topluluğumuza çağırabilir, böylece savaşlarımızda büyük avantajlar elde edebiliriz.

Her oyuncu kendi benzersiz oyununu kurabilir:

Oyunda liderliğini yaptığımız köylerimizi stratejimize ve oyun tarzımıza göre nasıl konumlandırabileceğimizi belirleyebiliriz. Ayrıca köyümüz eser akışlarının gerçekleştiği bir ticaret merkezi, zengin ve bereketli toprakları ile bir kaynak merkezi veya bir savaşçı ordusudur. askeri kaleyedönüştürebiliriz.

Saldırılar sadece karadan değil, denizden de yapılabilir:

Viking Rise’daki Drakkar Gemisi ile düşmanlara karşı sadece karadan ilerlemiyoruz. haritanın her yerinde su yolları ve okyanuslar aracılığıylaHızlı ilerleyerek düşmanlarımıza gizlice yaklaşabilir ve beklenmedik saldırılar yapabiliriz.

Zindan ve patron sistemi:

Oyunda ayrıca birlikte savaşmaya dayalı bir zindan ve elebaşı sistemi de bulunuyor. Bu sistemde arkadaşlarımızla toplantıya geliyoruz. İlahi Alemler devralırız, elebaşılarla savaşırız. Bu savaşlar sayesinde düşman ittifaklarına karşı savaş alanını da kontrol edebiliyoruz.

Diğer oyuncularla “Outdoor Encounters”ta bir merkeze geliyoruz:

Oyunda topluluk hakkında kararlar alınıyor ve fikirler paylaşılıyor. Açık Hava Toplantıları ” düzenlenmektedir. Toplantılar sırasında topluluğun fikirleri sayesinde birliklerin geliştirilmesi, yapıların yükseltilmesi, inşaatların gerçekleştirilmesi gibi süreçler sistem tarafından otomatik olarak ilerletilebilecek şekilde ayarlanabilmektedir.

Viking Rise, 14 Nisan 2023 tarihinde Google Play ve App Store’da yayınlanacak. Oyuna ön kayıt yaptırmak ve oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu iletişime tıklayabilirsiniz.

#ortaklık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu