Haber

Ünlü Erkekler Kızlara Göre Venüs Burcu Aşk Hayatınızla İlgili Önlem Almanıza Yardımcı Olabilir!

Astrolojide Venüs aşkı, hoşluğu, uyumu, sanatı, lüksü ve zevki temsil eder. Venüs burcu, bir kişinin doğum haritasında Venüs gezegeninin hangi burçta olduğunu gösterir. Bu, kişinin aşk ve ilişkilerde nasıl davrandığını, ne tür estetik değerlere sahip olduğunu, hayattan nasıl zevk aldığını gösterebilir.

Durum böyle olunca ünlü erkeklerin Venüs burçları dikkatimizi çekti. Dergide ünlülerin aşk hayatlarına yakından tanık oluyoruz. Bakalım hangi ünlü erkek Venüs Koç gibi çapkın veya Venüs Terazi gibi aşkına sadık…

Kaynak:https://twitter.com/astrodedikodu/sta…

1. Koç burcundaki Venüs ile başlayalım! Acun Ilıcalı…

Ilıcalı, aşk hayatında Yengeç kadınlarına ilgi duymasıyla biliniyor. Şeyma Subaşı, Ayça Çağla Altunkaya… Aşk hayatını çok hızlı gördüğümüz Ilıcalı Venüs Koç, çapkınlığının yanı sıra sahiplenme duygusuna da sahip.

2. Kenan İmirzalıoğlu’nun Venüs Boğa olduğunu unutmayın!

Eşi Sinem Kobal ile mutlu bir evliliği olan İmirzalıoğlu’nun aşk hayatında sadık ve güvenilir bir Boğa burcu özelliği gösterdiğini söyleyebiliriz. Lalin ve Leyla adında iki çocuğu olan İmirzalıoğlu tam bir aile babası.

3. Cem Yılmaz Venüs İkizler değil mi ama…

Ünlü komedyen, “Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır” sözünün canlı bir örneği. Ahu Yağtu ile olan evliliğinden bir çocuğu olan Yılmaz, evliliğe pek düşkün değildir. Aşk kitabı da oldukça kabarık Ayşe Hatun Önal, Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya…

4. Ekrem İmamoğlu Venüs Yengeç adamı!

Eşi Dilek İmamoğlu ile her fırsatta gördüğümüz siyasetçi ancak vefalı ve aile babası Yengeç olabilirdi.

5. Venüs Aslan Aras Bulut İynemli…

Bige Önal’la 7 yıllık aşkını bir kalemde silen ve aşk hayatından sır vermeyen İynem’den bir Venüs Aslan…

6. Tolga Akis Venüs Başak…

Zeynep Bastık’ın eski eşi Tolga Akis, boşandıktan sonra da devam eden dostlukları ve samimi pozlarıyla şaşırttı. Hızla yeni bir bağlantıya yelken açan Flow, şu sıralar influencer Gizem Kaya ile birlikte.

7. Barış Arduç, Venüs Terazi burcudur!

Sosyal medyadaki nahoş eleştirilere rağmen Gupse Özay ile mutlu evliliklerine bir bebek katan çiftimizin herkese ilham kaynağı olması dileğiyle.

8. Venüs Akrep Ahmet Kural

Sıla ile ilişkisinde şiddet iddialarına adı karışan Kural, bu kez mutlu bir evliliğe imza attı. Sevgilisinin hayran bakışları her zaman magazin gündemine yerleşmeyi başardı.

9. Venüs Yay Çağlar Ertuğrul

Gözlerden uzak tatminkar bir ilgi gören Ertuğrul, Çağlar Ertuğrul’un sevgilisinin poposuna şaplak atmasıyla günün en çok konuşulan günü oldu… Eğlenceli aşık!

10. Venüs Oğlak Eseri Batı

Kova burcu olmasına rağmen aşka olan bağlılığı sorgulanan West, Kısmetse Olur yarışmasının olduğu bir dönemde Cansel Çörtük ile aşk kitabını yazdı.

11. Venüs Balık Kadir Doğulu

Kimsenin kavrayamadığı ilişki dinamiklerine sahip Doğulu ve Neslihan Atagül çiftini bir kez daha düşünmek gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu