Teknoloji

Ubisoft Plus Premium ve Ubisoft Plus Classics Açıklandı

Fransız yayıncı Ubisoft Plus, abonelik sistemi için bir revizyona gitti. Bu revizyon sonucunda; Ubisoft Artı PremiumVe Ubisoft Plus Klasikleri duyurdu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Ubisoft Siber Saldırıyı Ucuz Bir Şekilde Aştı


Bildiğiniz gibi Ekim 2020’de yapılan duyuruyla Uplay ve Ubisoft Club hizmetleri Ubisoft Connect adı altında birleştirildi ve Uplay Plus, Ubisoft Plus adını aldı. Eş zamanlı olarak PC platformunun yanı sıra o dönemde aktif olan Amazon Luna ve Google Stadia sistemlerinde de yayına sunuldu. 2022 yılında PlayStation konsollarına, 2023 yılında da Xbox konsollarına geldi. Fransız yayıncının yaptığı yeni duyuruyla birlikte Ubisoft Plus Premium ve Ubisoft Plus Classics oyuncuların beğenisine sunuldu.

Ubisoft Plus Premium ve Ubisoft Plus Classics nedir?

Bu yeni hizmet, Ubisoft Plus, Ubisoft Plus Çoklu Erişim ve PC Erişimi bir araya getirilerek Ubisoft Plus Premium adını aldı. Bu yeni aboneliğin amacı yeni çıkan oyunlara ilk gün erişim, erken erişim fırsatı, özel sürümlere erişim ve aylık ödüller olacak. Bu noktada aylık 17,99 dolar ödeyerek Ubisoft Plus Premium’a abone olan kullanıcılar, Prince of Persia: The Lost Crown oyununa hızlı bir şekilde erişebilecek.

Ubisoft Plus Classics, bilinen eski oyunları ve canlı servis oyunlarını içeren bir yapıya sahip olacak. İlk aşamada Far Cry 6, Rainbow Six: Siege ve Watch Dogs: Legion gibi oyunlar yer alırken zamanla yelpazenin genişleyeceği söyleniyor. Ancak PlayStation Plus Extra ve Deluxe abonelik planlarına dahil edilecek. PC platformunda ayrıca Ubisoft mağazasından bağımsız Ubisoft Plus Classics aboneliğini aylık 7,99 dolara satın almak da mümkün olacak.

Bildiğiniz gibi Ubisoft Plus aboneliği Xbox üzerinden aylık 179,99 TL karşılığında satın alınabiliyor. Muhtemelen Ubisoft Plus Premium da aynı fiyata sahip olacak.

Son olarak Microsoft ile Ubisoft arasındaki bulut oyun hakları kapsamında Activision Blizzard kataloğunun Fransız yayıncının abonelik sistemi kütüphanesine ekleneceği doğrulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu