Ekonomi

Tavuk Dünyası Cumhuriyetin 100. Yılını Özel Bir Projeyle Kutladı

Tavuk Dünyası, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü kutlamak amacıyla, Büyük Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün “Efendiler! Yarın Cumhuriyeti ilan ediyoruz!” sözünü kutluyor. 28 Ekim 1923 akşamı Çankaya Köşkü’nde kurulan sofradan ilham alarak kendi sözleriyle tarihe geçen özel bir projeyi hayata geçirdi.

Tavuk Dünyası, 28 Ekim 2023 akşamı düzenlenen özel davetle misafirlerini zamanda yolculuğa çıkararak, kuruluşunun tarihi anlarından biri olan 28 Ekim 1923’te Çankaya Köşkü’nde düzenlenen yemeğe götürdü. Cumhuriyet.

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Cumhuriyetin 100. yılında gönüllere dokunmak istediklerini, misafirlerine Cumhuriyet ruhunu ve heyecanını hissettirmenin en iyi yolunun bir masa etrafında buluşmak olduğunu düşündüklerini söyledi.

Açıklamaya göre, o akşam Çankaya Köşkü’nde servis edileceği söylenen yemekler ve Atatürk’ün sevdiği lezzetlerden oluşan özel bir menü hazırlayan marka, ekim cumartesi günü sosyal medya takipçileri arasından misafirlerini davet etti. 28, 2023, önceden belirlenmiş bir restoranda. ‘100 Yılın Yemeği’ne ev sahipliği yaptı. Günün anlam ve değerine uygun şekilde dekore edilen restoranda servis edilen ‘100 Yılın Yemeği’ne, davet boyunca Atatürk’ün sevdiği müzikler eşlik etti. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu