Haber

Spor kompleksinin temel atma töreni

Bugüne kadar onlarca projeyi hayata geçiren Torbalı Belediyesi, Erdemoğlu Holding (Merinos-Sasa) ile belediyenin Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yerine yapacağı kapalı spor salonunun temel atma törenini gerçekleştirdi.

Torbalı Belediyesi ilçede yatırımlarına devam ediyor. Bugüne kadar onlarca projeye hayat veren Torbalı Belediyesi, Erdemoğlu Holding (Merinos-Sasa) iş birliği ile belediyenin Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yerine yapacağı kapalı spor salonunun temel atma törenini gerçekleştirdi. Temel atma törenine Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, Erdemoğlu Holding temsilcileri, CHP İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli, belediye meclis üyeleri, spor kurslarında okuyan öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KISA SÜREDE TAMAMLANACAK

Bölge halkının yoğun talebi üzerine hayata geçirilecek proje 800 metrekarelik alan üzerine inşa edilecek. Kısa sürede tamamlanacak inşaat çalışmalarının ardından bölgeye spor kompleksi yapılacak. Torbalı Belediyesi Merinos İbrahim Erdemoğlu Kapalı Spor Salonu adını alacak spor kompleksinin temel atma töreninde konuşan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Torbalı Belediyesi olarak spora önem veriyoruz ve sporun her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. ve sporcular. Belediyemizin Kurs Merkezi bünyesinde 25 farklı branşta 62 eğitmenimiz ile binlerce gence hizmet veriyor, geleceğin sağlıklı bireyleri, Torbalı’mızı güzel bir şekilde temsil ve temsil edebilecek gençler yetiştirmeye çalışıyoruz. futbol, ​​basketbol, ​​güreş, voleybol, taekwondo gibi spor kurslarımız ile. Erdemoğlu Ailesi bilindiği üzere camiden taziyeye, okullardan müzelere, karakollardan öğrenci yurtlarına, parklardan sağlık merkezlerine kadar birçok yapıyı sosyal sorumluluk projeleriyle ülkemize kazandırmış bir ailedir. Yaptığımız görüşmelerin ardından bugün temelini atacağımız Spor kompleksinin protokolünü değerli iş insanlarımızla birlikte imzaladık. İlk Kazma’nın vurulduğu bugünden itibaren çok kısa sürede ilçemiz gençlerinin hak ettiği spor kompleksine ve tenis kortuna sahip olacağız.”

AYRANCILAR’A SPOR TESİSİNDEN MÜJDE

Açıklamalarına devam eden Lider Tekin, “Ayrancılar bölgesine de ekleyeceğimiz Spor Tesisi için gerekli ihale sürecini tamamlamak üzereyiz. Önceliğimiz gençlerimiz, önceliğimiz çocuklarımız. Belediyemizin imkanlarını sonuna kadar kullanarak gençlerimizin spora olan ilgi ve katılımlarını artırmaya devam edeceğiz. İnşallah açtığımız tesisler ve kurslarla Torbalı Belediyesi bünyesinde geleceğin sporcularını yetiştirerek ilçemizin önümüzdeki yıllarda gururla temsil edilmesini sağlayacağız. Konuşmamın sonuna gelirken, imzaladığımız protokolle bu kompleksi ilçemize kazandıran İbrahim Erdemoğlu’na, açtığımız kurslarda çocuklarını bize emanet eden değerli velilerimize, değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum. çocuklarımıza büyük katkı sağlayan öğretmenlerimize ve bugün katılımlarıyla bizleri onurlandıran herkese.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu