Haber

Meclis’te Hatay çıkışıyla gündem oldu! CHP’den aday gösterilmeyen Suzan Şahin ilk kez konuştu

Kahramanmaraş’ta 11 ilde büyük yıkıma neden olan iki depremin ardından TBMM’de basın toplantısı düzenleyen CHP’li Suzan Şahin, “Zamanında gelmediniz, Hatay’ı ölüme terk ettiniz, öldünüz” dedi. Hatay’a kefen bile vermeyin, 40’larınızı, 40’larınızı battaniyeye sarın. Kimi ayakları açık defnedildi, kimi gömülmedi bile, günlerce kuyrukta beklediler.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: ZORLUYUZ HANIM KONUŞUYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kürsüde konuşma yapan ve sözleriyle gündem yaratan Şahin’e sert tepki göstererek, “Yaralıyız. Başımız belada. Hanım konuşuyor. Sen konuşmuyorsun. O bir Hataylıydı” dedi. Milletvekili Hatay Milletvekili olmak sizi bir yere kadar bağlar Ama Hatay Milletvekili olarak Cumhurbaşkanı olarak sadece Hatay’da değil 11 ilin 11’inde birebir hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürdük, devam ettiriyoruz. öyle yap” dedi.

CHP’Lİ SUzan ŞAHİN İLK KEZ KONUŞTU

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaşadığı polemiğin ardından uzun süre gündemde kalan CHP’li Suzan Şahin, partisinin YSK’ya sunduğu milletvekili aday listesinde kendisine yer bulamadı.

“BENİM İÇİN DE SÜRPRİZ OLDU”

CHP’den aday gösterilmemesiyle ilgili Halk TV’de İsmail Küçükkaya’ya konuşan Şahin, “Bana da sürpriz oldu. Hiçbir bilgim yok, daha önce hiç böyle bir görüşmemiz olmamıştı. Hiç beklemiyordum. Yola çıktık. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile Meslektaşım Söz veriyorum, mutlak, mutlak yeni baharlar getirmek için onu başkan yapacağız.

“BU ÜLKEYE BAHAR GELMESİNİ İSTİYORUM, YETER”

Geldiğim günden beri çalışıyorum. Her gün sahadayım. Her şeyle çalışıyorum. Ancak bölgemizde çok fazla ittifak yoktu. Saadet Partisi’nden bir aday var ve 4. sırada. Sarsıntı bölgesinin de değişmesini beklemiyorduk. Bize de sürpriz oldu. Sorun değil. Ofisle işim yok. Ailelerimiz, evlerimiz, evlerimiz gitti. devamım yok. Bu ülkeye bahar gelsin istiyorum, yeter” dedi.

iskenderun-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu