Yaşam

Malkara Belediye Personeline “Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme” Eğitimi Veriliyor

Malkara Belediye çalışanına Malkara Belediye Başkanlığı Meclis Salonu’nda VESPAFİZ Teknik Danışmanlık eğitmenlerinden Nalan Livan tarafından, KMYKK md.9 Sayıştay Kanunu md. 2/d kapsamında Belediyemizde uygulamaya geçirilmesi gereken performans yarar maliyet kontrolü, hesap verme sorumluluğu çerçevesinde yönetimlerce belirlenen amaç ve göstergeler ile ilgili olarak faaliyet sonuçlarını ölçmek, yarar maliyet tahlillerini faal ve süratli bir formda yapmak için Trakya Kalkınma Ajansı Takviyeli “Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme” eğitimi veriliyor.

Proje faaliyeti olan eğitim programı ile eğitime katılan çalışanın gerçekleştireceği performans ve kaliteli hizmetler yerelin gereksinimlerine yönelik süratli, uygulanabilir ve yenilikçi metotlar aracılığı ile gerçekleşecek proje ve faaliyetlerden Malkara İlçesinde yaşayan lokal halkın kaliteli ve süratli hizmet alması sağlanarak tesir yaratılması beklenmektedir.

“Fayda Maliyet Etkisinde Finansal Ölçme Değerlendirme” eğitimi 25 Kasım 2022 Cuma tarihine kadar Malkara Belediye Başkanlığı Meclis Salonu’nda verilmeye devam edecektir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu