Haber

CHP, Aydın’da KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda meydana gelen asansör kazasına ilişkin açıklama yaptı.

Aydın’da KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda meydana gelen ve bir öğrencinin ölümüne neden olan asansör kazasına ilişkin CHP, şunları söyledi: “Öncelikle hayatını kaybeden Zeren Ertaş’a Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Ailesine ve tüm sevenlerine CHP olarak bu olaydan dolayı başsağlığı diliyoruz.” “Trajik olayın tüm boyutlarıyla araştırılması ve sorumluların adalet önünde hesap vermesi için gerekli girişimlerde bulunacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

CHP, Aydın’daki KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda meydana gelen asansör kazasıyla ilgili resmi Twitter (X) hesabından açıklama yaptı. CHP’den yapılan açıklama şöyle:

“Aydın’da KYK Güzelhisar Kız Öğrenci Yurdu’nda 1 öğrencinin hayatını kaybettiği, 15 öğrencinin de mağdur olduğu asansör kazası hepimizi derinden sarstı. Öncelikle hayatını kaybeden Zeren Ertaş’a Allah’tan rahmet, başsağlığı dileriz. ailesine ve tüm sevenlerine.

CHP olarak bu trajik olayın tüm taraflarla soruşturulması ve sorumluların adalet önünde hesap vermesi için gerekli girişimlerde bulunacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

golovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu