Haber

BİM’den ‘cipsten fare ölüsü çıktı’ iddiasıyla ilgili açıklama

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş., Yozgat’ta öğrenci yurdunda kalan 4 arkadaşın doğum günü kutlaması için aldıkları, zincir markete özel markaya ilişkin cips paketinden ‘fare ölüsü çıktığı‘ teziyle ilgili açıklama yaptı.

BİM’in açıklamasında fare ölüsü için “yabancı cisim” ifadesi kullanılırken söz konusu olay yalanlanarak, “Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gercekleşmesi mümkün değildir. Özel markalı ürünlerimizin ürtetimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim aşamaları kalite kontrol ekiplerimizin yönetiminde, yetkili bağımsız denetim kurumlan tarafından düzenli olarak denetlenmektedir” denildi.

BİM’in açıklaması şöyle:

“Sosyal medyada ve kimi online haber sitelerinde BİM’in özel markalı cipsinin içinde yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır. Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye’de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün eserler titizlikle denetim edilmekte ve hiçbir biçimde tüketicinin kandırılmasına yahut sıhhatinin riske atılmasına müsaade verilmemektedir. Özel markalı eserlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim kademeleri kalite denetim gruplarımızın idaresinde, yetkili bağımsız kontrol kurumları tarafından nizamlı olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir vakit müşterilerine problemli bir eser satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

BİM Türkiye (@bimturkiye)’in paylaştığı bir gönderi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu