Haber

‘Apocalypse Oracle’ Hamilton-Parker’dan Korkutan İddia: “Üçüncü Dünya Savaşı 2023’te Başlayacak”

Elizabeth’in öleceğini tahmin eden Kraliçe İngiliz medyum Craig Hamilton-Parker, bu yıl yaşanacak bir uçak kazasının Üçüncü Dünya Savaşı’na yol açacağını savunarak çeşitli iddialarda bulundu.

“Kıyamet Kahini” olarak da bilinen Hamilton-Parker, tahminini “iki uçak veya iki denizaltı arasında çarpışma” olacağını söyleyerek açıkladı.

Daily Star’a konuşan Hamilton-Parker, yaklaşan olayın “Çin ve Rusya’yı içeren çok daha büyük bir çatışmaya” neden olacağını ve “önümüzdeki iki yılın en ciddi olayı” olacağını söyledi.

“Ya denizaltılar birbirine çarpacak ya da uçaklar birbirine çarpacak”

Bir süredir bunun Tayvan konusunda bir çatışma olacağını düşündüğümü söylüyorum ve bu yıl bu çatışma olacağını düşünüyorum. Bazı yönlerden, tesadüfi bir çatışma yaşayacağımızı düşünüyorum çünkü garip bir çarpışma veya olay gibi bir şey yaşayacağız. Ya denizaltılar birbirine çarpacak ya da uçaklar birbirine çarpacak ya da biri onu tetikleyecek ve kontrolden çıkmaya başlayacak.’

Hamilton-Parker, bu savaşın Rusya-Ukrayna savaşından bile “daha büyük” olacağını öne sürerek, “Bunun ciddi bir sorun olacağını hissediyorum. Ukrayna onun yanında önemsiz kalacak” dedi.

“Eninde sonunda birden çok ülkeye bölünmüş yeni bir Çin’in ortaya çıkacağını düşünüyorum”

“Rusya’nın Çin’in yanında yer alarak bu konuda parya bir devlet haline geleceğini hissediyorum, çünkü bu Çin’in işine yarayacak ve işleri daha da kötüleştirecek.” Bu benim ana fikrim. Sonunda her şey yolunda gidiyor. Bence eninde sonunda birden fazla ülkeye bölünmüş yeni bir Çin ortaya çıkacak.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu