Haber

Ankara’da Erdoğan’ın yemin töreni nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankara Valiliği, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yemin töreni için yarın yapılacak programlar kapsamında ihtiyaç halinde bazı yolların trafiğe kapatılacağını bildirdi.

Buna göre, ihtiyaç halinde yarın saat 10:00’dan itibaren Akdeniz Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Anıt Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Genç Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ve bağlantı caddeleri burada. Tüm cadde ve sokaklar, Turgut Reis Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve caddeler, Cumhurbaşkanlığı Bulvarı ve ona bağlanan tüm caddeler ile Sakıp Sabancı Bulvarı’nı Söğütözü Caddesi’ne bağlayan tüm varyantlar çift yönlü araç trafiğine kapatılacaktır.

Tedbirler kapsamında, Söğütözü Caddesi ve buna bağlı tüm cadde, sokak ve varyantlar, Söğütözü Caddesi’nden Sakıp Sabancı Bulvarı ve Dumlupınar Bulvarı’na bağlanan tüm varyantlar, Alparslan Türkeş Caddesi ve ona bağlanan cadde ve tamamı sokaklar, Beştepe Caddesi ve buraya bağlanan cadde Ömür Caddesi ile bağlantılı caddelerin tamamı ve buna bağlı sokaklar, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Caddesi ve ona bağlı tüm cadde ve sokaklar ihtiyaç halinde araç trafiğine kapatılabilir. iki yönde.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerektiğine dikkat çekildi. (HABER MERKEZİ)

haber-sason.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu